آشنایی با شرایط و نحوه بازگشت کالا

                                                                                                        

از آن جا که هدف ما جلب رضایت کامل مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی آرتین کالا می باشد، امکان بازگشت کالاهای سفارش داده شده برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. پس از دریافت سفارش خود اگر کالایی مورد پسند شما نبود،آسیب دیده بود، با تصویر موجود در سایت مغایرت داشت و یا اندازه شما نبود، می توانید آن را مرجوع فرمایید. همچنین بسته به نظر شما مبلغ این کالا یا به کارت شما برگشت داده خواهد شد و یا در حساب کاربری شما برای خریدهای بعدی شارژ خواهد گردید. جهت مرجوع نمودن کالا، تا 24 ساعت بعد از دریافت سفارش، لطفا درخواست خود برای بازگشت را ثبت نمایید و تا 3 روز آن را برای ما ارسال نمایید. حداکثر زمان ممکن برای مرجوعی و یا تعویض کالا، 7 روز می باشد و به درخواست های بعد از این مدت، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برای مرجوع کردن سفارش دریافتی باید چه کار کنم؟

در صورتی که به هر دلیل خواستید سفارش خود را مرجوع بفرمایید، ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت آرتین کالا شوید. سپس بخش «سفارش های من» را انتخاب نموده و وارد صفحه فهرست سفارش هایتان شوید. حالا بر روی سفارش مورد نظر خود کلیک نمایید تا فهرست محصولات خریداری شده در آن سفارش در بخش پایین تر همان صفحه ظاهر گردد. هر محصولی را که برای مرجوعی مد نظر داشتید علامت گذاری کرده و در کادر پایین ان سفارش، دلیل مرجوعی را ذکر نمایید. در انتها بر روی دکمه درخواست مرجوعی کلیک کنید تا درخواست شما ثبت گردد. پس از ثبت درخواست و هماهنگی با تیم پشتیبانی، برای پست کالای مرجوعی اقدام فرمایید.

بسته مرجوعی را به چه آدرسی پست کنم؟

لطفا بسته مرجوعی خود را به نشانی فرستنده که به نام آرتین کفش می باشد، ارسال فرمایید. قابل ذکر است که این آدرس بر روی بسته پستی که برای شما ارسال شده است وجود دارد.

در هنگام مرجوع کردن کالا باید به چه نکاتی توجه کنم؟

توجه نمایید بسته بندی، کارتن و پکینگ محصولات تا پایان 3 روز مهلت بازگشت، نگهداری شوند و از دور ریختن آنان جدا خودداری فرمایید. لازم به ذکر است استفاده از این سرویس، تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در جعبه اصلی خود مرجوع گردد. وارد کردن آسیب فیزیکی به محصول، دور انداختن و یا خراب کردن پکینگ، جدا نمودن تگ و یا مارک محصول، شستن آن با مواد شوینده و هر کار دیگری که محصول را از حالت اولیه و نو خارج کند، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

هزینه پست کالای برگشتی بر عهده چه کسی است؟

اگر دلیل مرجوع کردن کالا، نقص آن و یا عدم تطابق با اطلاعات موجود در سایت باشد، هزینه پست بازگشت آن بر عهده فروشگاه اینترنتی آرتین کالا است و مشتری محترم می تواند بسته پستی را تنها از طریق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به صورت پس کرایه ارسال نماید. لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی آرتین کالا هیچ گونه تعهدی برای پرداخت روش های پستی گرانتر همچون تیپاکس و یا پست هوایی ندارد و در صورت استفاده مشتری محترم از این روش ها، ما به التفاوت هزینه پستی بر عهده وی می باشد.

در سایر موارد همچون مناسب نبودن سایز یا مورد پسند قرار نگرفتن کالا توسط مشتری، هزینه پست بازگشت بر عهده وی می باشد.