آشنایی با نحوه آماده سازی و ارسال سفارش مشتریان عزیز

فروشگاه اینترنتی آرتین کالا، افتخار خدمت رسانی به تمامی هموطنان عزیز در سرتاسر کشور عزیزمان، ایران را دارد.

                                                                                                         

چگونه سفارش من آماده سازی و ارسال می شود؟

سفارش های مشتریان گرامی، پس از آماده سازی، توسط تیم کنترل کیفی آرتین کالا به طور کامل چک شده، بسته بندی می شود و در صف تحویل به دفتر پست قرار می گیرد. سپس در اولین فرصت ممکن از طریق پست به آدرس ثبت شده در حساب کاربری ایشان ارسال خواهد شد. بنابراین لطفا برای پیگیری سفارش های خود و راهنمایی بهتر توسط تیم پشتیبانی آرتین کالا، پیش از انجام سفارش، حتما در سایت ثبت نام بفرمایید و عضو خانواده آرتین کالا شوید. با توجه به اینکه مرسوله به نشانی وارد شده در هنگام ثبت نام ارسال می گردد، لطفا در وارد نمودن نشانی، کد پستی و شماره تماس خود دقت بفرمایید.

هزینه ارسال سفارش من چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ارسال توسط سیستم به طور خودکار و بر اساس نوع پست انتخابی، وزن و ابعاد سفارش شما و همچنین مسافت تا مقصد محاسبه می گردد. لطفا توجه داشته باشید مبلغ پرداختی شما برای ارسال کالا شامل هزینه های بسته بندی سفارش و پست آن می باشد، اما در رسیدهای پستی، پیامک ارسالی و صفحه رهگیری مرسولات، هزینه بسته بندی و مالیات در نظر گرفته نشده و قید نمی گردد.

** در صورت خرید بالای 10 میلیون تومان، هزینه ارسال رایگان می باشد. **

چند روز زمان می برد تا سفارش من به دستم برسد؟

با توجه به اینکه سفارش های شما با پست پیشتاز ارسال می شود، حدود 3 تا 5 روز کاری پس از تحویل به پست، زمان می برد تا سفارش شما به دستتان برسد. در صورتی که تمایل دارید با روش های دیگری سفارش برای شما ارسال شود با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

در پایان توجه داشته باشید با توجه به بسته بودن پست در روزهایی که در تقویم تعطیل رسمی اعلام شده اند، فروشگاه اینترنتی آرتین کالا ارسال سفارش نخواهد داشت و در صورت ثبت سفارش در این روزها، مرسوله شما پس از آماده سازی، در صف ارسال قرار گرفته و در اولین فرصت ممکن ارسال خواهد شد. لازم به توضیح است پس از تحویل مرسوله به پست، زمان رسیدن مرسوله به عملکرد سازمان پست ایران بستگی دارد و از کنترل فروشگاه آرتین کالا خارج می باشد. البته که در صورت بروز هر گونه مشکل ما تا آخرین لحظه پیگیر رفع مشکل خواهیم بود.